האם מומלץ ללמוד בנייה וקידום אתרים באופן עצמאי

אנחנו שומעים לא פעם אנשים שאומרים שהם רוצים לעסוק בתחום מסוים אך הם בוחרים שלא לגשת למקום לימודים מסודר כדי ללמוד אותו.

כלומר, הם מחליטים ללמוד את התחום באופן עצמאי תוך צפייה בסרטוני הדרכה שקיימים ברחבי הרשת או באמצעות קריאת ספרים בנושא.

יצאנו לבדוק האם מומלץ ללמוד בנייה וקידום אתרים באופן עצמאי וחזרנו עם הממצאים הבאים:

 

רקע אודות לימוד עצמאי של התחום

כדי לרכז את המידע שיופיע בפניכם ממש עכשיו, קבענו פגישה עם מומחה בקידום אתרים וסיפרנו לו על מצבים שבהם אנשים בוחרים ללמוד את התחום באופן עצמאי. שאלנו אותו אם הוא חושב שמדובר בעניין מומלץ וקיבלנו ממנו תשובה החלטית ביותר שמסתכמת במילה אחת בלבד: לא. רוצים לדעת למה המומחה מוחה נגד למידה עצמאית של התחום? תקראו את השורות הבאות ותגלו את 3 הסיבות שהוא מנה בפנינו.

 

סיבה מספר 1 – אי אפשר ללמוד את כל התוכן לבד

לדברי המומחה, אי אפשר ללמוד את כל התחום של בנייה וקידום אתרים באופן עצמאי. שכן, מדובר בתוכן רב ולעיתים צריך להתייעץ עם גורם מקצועי מוסמך. כאשר לומדים את התחום לבד, נשארות הרבה שאלות פתוחות שאין עליהן מענה ראוי. הדבר עלול להוביל בסופו של דבר לבנייה ולקידום של אתרים שאינה מקצועית ב-100%. עסקים שמגיעים אל אדם שלומד באופן שכזה, עלולים למצוא עצמם בתסבוכת, שכן, סביר להניח שהאתר שלהם לא יהיה מקודם באופן הראוי.

 

סיבה מספר 2 – הספרים שעוסקים בתחום הם מיושנים

כפי שציינו לעיל, יש מי שבוחרים ללמוד את התוכן באופן עצמאי מתוך ספרים שעוסקים בנושא. המומחה ציין בפנינו כי מדובר בתחום שמשתנה מידי יום. לדבריו, בכל יום יש מידע חדש והספרים לא מספיקים לכלול את כל התוכן הדרוש. כך שלמידה שכזו, מתוך ספר אינה נחשבת לאפקטיבית. אם אתם רוצים לקרוא פרטים נוספים בנושא, לחצו על הקישור הבא: https://www.ezcraft.co.il.

 

סיבה מספר 3- הסרטונים לא תמיד אמינים

יש לא מעט סרטוני הדרכה שפזורים ברחבי הרשת. יצא לנו לראות כמה סרטונים כאלה וגילינו שהם קיימים כמעט בכל שפה אפשרית. אנחנו צפינו ב-4 סרטונים עם השפות הבאות:

  • עברית
  • אנגלית
  • רוסית
  • ערבית

והרשימה עוד ארוכה. לדברי המומחה, סרטונים אלו לא תמיד אמינים והמידע שבהם לא עבר סינון מוקפד. לכן, אי אפשר להסתמך עליהם ועדיף שלא לראות אותם מראש.

 

סיכום

לאחר שערכנו בירור מקיף בנושא, גילינו כי זה לא מומלץ כלל ללמוד את תחום הבנייה וקידום האתרים באופן עצמאי מכיוון שמדובר בתחום רחב היקף שלא ניתן ללמידה באופן עצמאי. המסקנה שלנו מכל העניין היא ללמוד את התחום אך ורק במסגרות לימודיות שמאפשרות שיח בין המרצה לתלמיד. מסגרות שמאפשרות ללמוד את התחום באופן מעמיק עם תכנים עדכניים ביותר.

איש שיווק

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print
הוסיפו קבוצת וואטסאפ לאינדקס הקבוצות
קבוצות וואטסאפ נוספות
מעוניינים להגדיל את הקהילה שלכם? צרו קשר!
מידע נוסף בנושא
קניית תגובות לכל מטרה עסקית

עסקים רבים הבינו את הפוטנציאל והכיוון הכללי אליו עולם הפרסום והשיווק הולך, ומתחזקים בעצמם עמוד אינסטגרם עסקי. אמנם זה טוב ויפה להעלות מדי פעם לעמוד

פתרונות מחשוב ענן לעסקים

פתרונות מחשוב ענן  לעסקים מאפשרים לבעלי עסקים קטנים, בינונים וגדולים לנהל את העסק בצורה איכותית ומאובטחת, כמו גם לחסוך לא מעט בעלויות. להלן כל הפרטים

ניהול ובניית מערכות מידע

כל ארגון, גם אם הוא אינו ארגון טכנולוגי, זקוק למערכות מידע מתקדמות על מנת לבצע את הפעילות העסקית שלו. מערכות אלו נדרשות להיות מותאמות באופן