קריירה בהייטק – הכי קצר וכדאי

מקצועות ההייטק תפסו תאוצה אדירה ב-20 השנים האחרונות, כיום כ-20 אחוז מכלל הסטודנטים בישראל לומדים את מקצועות הייטק, מדעי המחשב והנדסה והחברות המובילות בשוק מחפשות בנרות מועמדים מתאימים. רבים מעוניינים לפתח לעצמם קריירה בהייטק והם שואלים את עצמם איך לעשות זאת, במאמר זה נסביר כיצד ואיפה לפתח קריירה בהייטק – הכי קצר והכי כדאי.

כיום, בפני המעוניינים בקריירה בהייטק עומדים מספר אפשרויות ומוסדות לימוד בהם הם יכולים לצבור את הידע הדרוש כדי להשתלב בשוק ההיטק התחרותי כאשר האקריו היא המכללה המובילה ללימודי הייטק עם התחייבות לעבודה. מוסדות רבים לא מבטיחים אפיק תעסוקתי ולכן ישנם תלמידים רבים שמוצאים את עצמם חסרי עבודה בסיום הלימודים.

האקריו מבטיחה לכם משרה

חברת האקריו, אשר פעילה בשוק הכשרות ההייטק כבר מעל ל-20 שנה ונחשבת לגדולה והאיכותית ביותר בשוק מבטיחה לתלמידיה אופק תעסוקתי בתחום ההייטק מיד עם סיום הלימודים. החברה מעסיקה צוותי השמה שמטרתם היחידה היא למצוא לבוגרי המכללה עבודה טובה התחום.

לטובת שיפור היכולות של התלמיד במציאת עבודה החברה מעמידה שלב הכנה מקיף לקראת חיפוש העבודה, המכללה עובדת עם המועמד על קורות החיים שלו מבצעת איתו סימולציות בראיונות עבודה וכן עוזרת לו למצוא את המשרות שהכי יתאימו לו. לאחר מכן צוותי ההשמה של החברה משקיעים את מרצם במציאת משרה לתלמיד.

עבודה דרך מחשב

למה לבחור במכללה כמו האקריו

היתרון הגדול של האקריו כאמור, הוא העובדה שהמכללה עוסקת בהשמה של התלמידים שלה, באופן זה התלמידים מוצאים עבודה באופן יעיל ומהיר, כמו כן, בניגוד לנעשה באוניברסיטאות הקורסים של החברה ממוקדי מטרה ומלאי פרקטיקה, בוגר המכללה ייצא ממנה כשבידו סט הכישורים הדרוש לביצוע כלל המשימות והתפקידים בתחום שאותו הוא למד.

כמו כן, מסלול הלימודים שהמכללה מציעה קצר בהרבה, במקום לבזבז כשלוש שנים על לימודים אקדמיים, מי שיבחר ללמוד במכללת האקריו יוכל לסיים את הכשרתו בתקופת זמן קצרה בהרבה, לרוב בין חצי שנה ל-14 חודשים. באופן זה הוא יוכל לצאת לשוק העבודה ולהתחיל להרוויח כסף מהר יותר.

האקריו מעסיקה את סגל מעולה שמוביל את תעשיית ההייטק הישראלית, אנשי הסגל במכללה עובדים בחברות המובילות בתעשייה, חלקם החזיקו או מחזיקים בסטארטאפים מובילים בישראל וכולם מבינים את הצריכים האמיתיים של חברות ההייטק בישראל.

חלק מהקורסים במכללה מוכרים על ידי משרד הביטחון לטובת שימוש בפיקדון, באופן זה חיילים משוחררים יכולים לחסוך את עלות הלימודים באמצעות שימוש בו.

מרכזי החברה פרושים ברחבי הארץ ומאפשרים כמעט לכל אדם להגיע בקלות ללימודים.

מסלולי הלימוד שמציעים במכללת האקריו

מסלולי הלימוד שמציעה המכללה מגוונים, התלמידים יכולים לבחור מבין כ-15 מסלולי לימוד שונים בינהם, קורסי עיצוב, תכנות, סייבר ואבטחת מידע, שיווק ועוד. כלל הקורסים מועברים ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר ומכינים את התלמידים לשוק העבודה.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print
הוסיפו קבוצת וואטסאפ לאינדקס הקבוצות
קבוצות וואטסאפ נוספות
מעוניינים להגדיל את הקהילה שלכם? צרו קשר!
מידע נוסף בנושא
אוטומציה: איך זה עובד

רוצים להשתלב באחד מהמקצועות הכי מבוקשים שיש היום? מחפשים את התחום שבו כדאי לכם להשקיע וללמוד אותו לעומק? אם כך, שווה לקחת בחשבון את האפשרות

מכללת סולו לימודי עיצוב גרפי

מחפשים את המכללה המובילה בישראל בתחום עיצוב גרפי? הכירו את מכללת סולו – מכללה פורצת דרך אשר בוגריה השתלבו בהצלחה בתחום העיצוב הגרפי. לימודי עיצוב