רשלנות רפואית בזריקת אפידורל – האם מגיע לך לקבל פיצויים?

יולדות רבות נדרשות לקבל זריקת אפידורל בכדי להתמודד עם הכאבים הרבים הכרוכים בלידה, וכן בשל מצבים רפואיים שונים. זריקת האפידורל אומנם יכולה לסייע ליולדת, אך מדובר גם בהליך רפואי מורכב ורגיש, אשר יכול להתבצע רק על ידי רופא מרדים המוסמך לכך. במידה ובוצעה רשלנות בהזרקת האפידורל, תהיי זכאית לקבל פיצויים.

 

מהי רשלנות רפואית בזריקת אפידורל?

רשלנות רפואית בזריקת אפידורל תחשב לרשלנות רפואית בניתוח ותכלול כל סוג של הליך רפואי לקוי הקשור בהזרקת האפידורל. רשלנות רפואית בהליך זה תכלול: מתן מינון לא נכון של אפידורל; הזרקת אפידורל במיקום שגוי; הזרקת אפידורל שלא בזמן הנכון – בשלב מאוחר מידי או בשלב מוקדם מידי; הזרקת אפידורל עבור נשים שאסור להן לקבל זריקה מסוג זה; גרימת נזק בעת ההזרקה ועוד.

רשלנות רפואית בהזרקת אפידורל עלולה לגרום לנזק ליולדת ואף להוות סכנת חיים עבורה. ישנם סיבוכים רבים אשר יכולים להתרחש כתוצאה בהזרקת אפידורל באופן רשלני כמו נזק לעמוד השדרה, נזק עצבי, נזק נוירולוגי, נזק קרדיולוגי, דימום אפידורלי. כמו כן, רשלנות רפואית בהזרקת אפידורל יכולה להיות גם אבחון לקוי או חוסר אבחון בזמן אמת של הנזק שנגרם כתוצאה מההזרקה הלקויה.

 

אילו פיצויים מגיעים לי?

במידה וחווית רשלנות רפואית בזריקת אפידורל תהיי זכאית לקבל פיצויים בגין הנזק שנגרם לך שיכללו:

  1. פיצוי על הנזק עצמו.
  2. כיסוי הוצאות רפואיות הכרוכות בנזק לרבות – עלויות אבחון ורפואה יועצת, עלויות תרופות לטיפול, עלויות טיפול רפואי וטיפול שיקומי וכן עלויות טיפול נפשי עבור היולדת.
  3. כיסוי הוצאות בגין אובדן כושר עבודה ופגיעה ביכולת השתכרות.
  4. פיצוי בגין הנזק הנגרם למשפחת היולדת כתוצאה ממצבה הרפואי או במידה ואיבדה את חייה.
  5. פיצויים במידה ונגרם נזק ליכולתה של היולדת להביא ילדים נוספים בעתיד.
  6. פיצוי במידה ונגרם נזק לילוד וכיסוי הוצאות הכרוכות בכך.

 

כיצד עליי להגיש תביעה?

על מנת להגיש תביעה ולקבל את הפיצויים שמגיעים לך, יהיה עליך להוכיח ראשית כי אכן נגרמה רשלנות רפואית בעת הזרקת האפידורל. בנוסף, יהיה עליך להוכיח כי נגרם לך נזק וכי ישנו קשר ישיר בין הנזק שנגרם לך לבין הרשלנות הרפואית שבוצעה במהלך הזרקת האפידורל. על מנת שיהיו לך סיכויים גבוהים לנצח בתביעה ושתקבלי את מלוא הפיצויים המגיעים לך, מומלץ להיעזר בעורך דין מוסמך בנושא.

 

איך אמצא עורך דין?

כדי למצוא עורך דין שיתאים לך, תוכלי להיעזר בהמלצות ממכרות וכן בהמלצות ברשת ובעיקר בקבוצות עבור אימהות צעירות שחוו רשלנות רפואית בלידה. יהיה עליך למצוא עורך דין מקצועי בעל מומחיות בתחום רשלנות רפואית, וכן בעל ניסיון בתביעות דומות במקרים של רשלנות רפואית בעת הזרקת אפידורל. עורך דין מנוסה יהיה עורך דין אשר סיכויי ההצלחה שלך איתו גבוהים יותר.

הזרקת אפידורל לנשים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print
הוסיפו קבוצת וואטסאפ לאינדקס הקבוצות
קבוצות וואטסאפ נוספות
מעוניינים להגדיל את הקהילה שלכם? צרו קשר!
מידע נוסף בנושא