מה למדתי על אייפון X (Apple iPhone X)

אייפון X (Apple iPhone X) = אייפון 10 (Apple iPhone 10)

האייפון החדש של אפל נקרא "אייפון X". הרבה שואלים מאיפה הX מגיע, משום שאנחנו רגילים לאייפונים עם מספרים כמו "אייפון 8", "אייפון 7" וכדומה. התשובה היא שאייפון X הוא בעצם אייפון 10. האות X שמתווספת אחרי המילה אייפון נלקחה מ-ספרה רומית שמספרה הוא עשר.

12 בספטמבר 2017

התאריך "12 בספטמבר" ידוע בתור היום שבו אפל מקימה אירוע שבו היא מכריזה על המוצרים החדשים שלה בשוק הטכנולוגי. התאריך "12 בספטמבר" האחרון כלומר "12 בספטמבר 2017" אפל הכריזה על 2 מוצרים חדשים בשוק ההסמארטפונים: המוצר הראשון הוא "אייפון X", המוצר השני הוא "אייפון 8".

האייפון עובר מתיחת פנים

אייפון X (אייפון 10) מגיע עם שלל שינויים וחידושים רבים, לדוגמה "מתיחת פנים". כשאני אומר "מתיחת פנים" אני מתכוון שהאיפון נראה שונה בצורה קצת יותר קיצונית משאר השינויים שנעשו בין אייפון לאייפון. האייפון מגיע ללא כפתור הבית שאנחנו מכירים ורגילים אליו, ובנוסף האייפון מגיע עם מסך עצום המכסה את כל חזית המכשיר. תמונות של אייפון X

אייפון X - מפרט טכני חלקי

גודל מסך: 5.8 אינצ'
ערכת שבבים: Apple A11 Bionic
מצלמה: 12+12 מגה-פיקסל
מערכת הפעלה: iOS 11
סוללה: לא ידוע
נפח אחסון: 64GB / 256GB

Face ID - פתיחת נעילת המכשיר על ידי זיהוי פנים (גם בחושך)

אפל פיתחה מערכת חדשנית ביותר למערך האבטחה של האייפון החדש (אייפון X). המערכת נקראת "Face ID". המערכת מפעילה מספר רב של חיישנים על מנת לזהות את הפנים של המשתמש, ולאחר מכן פותחת את נעילת המכשיר. מערכות כאלה יש כמעט בכל סמארטפון כיום בשוק, אך המערכת הזאת בניגוד למערכות אחרות עם הזמן היא לומדת את המשתמש, ואם לדוגמה תחליט לגדל שפם או לשים משקפי שמש עם כובע גרב עדיין המכשיר ידע לזהות אותך, בנוסף לכך המערכת פועלת גם בחושך מוחלט. מערכות רבות כאלה נפרצות על ידי הצגת תמונה של פנים של משתמש, אך המערכת Face ID יכולה לעלות גם על זה ולמנוע מקרים כאלה.

AirPower - משטח הטענה אלחוטי של כל מכשרי אפל

אפל יצרה מטען אלחוטי חדש בשם AirPower הפועל בדרך חדשנית על מנת להטעין בו זמנית את כל מכשרי אפל החדשים כגון: iPhone X, Apple Watch ,AirPods.

קישורים חיצוניים

iPhone X — Introducing iPhone X — Apple
סיקור על iPhone X באתר גיקטיים
סטטוסים על אייפון