למה הרשתות החברתיות מצליחות כל כך?

בעשור האחרון פייסבוק, והמון רשתות חברתיות נוספות החלו להשתלט לנו על חיי היומיום. נכון לשנת 2017, קיימים מעל 2 מיליארד משתמשי פייסבוק פעילים.
אך מהו סוד ההצלחה של הרשתות החברתיות?
הרשתות החברתיות הפכו את האינטרנט למקום נוח, בו כל אדם יכול לבטא את עצמו ולשתף את דעותיו עם האנשים שסביבו, וזאת בעזרת סטטוסים.

אז מה זה סטטוסים בפייסבוק?

כנראה זאת שאלה שכולם יודעים את התשובה אליה, אך בשביל אלה שתקועים במילניום הקודם, סטטוסים הם ההודעות הקטנות שהגולשים משתפים יחד עם החברים שלהם, בהן הם מביאים את רגשותם, דעותם או שסתם רושמים שטויות בשביל להצחיק את החברים שלהם.
המון פוליטיקאים וסלבריטאים משתמשים בסטטוסים בפייסבוק בתור כלי לדבר אל קהל היעד שלהם. בעזרת הסטטוסים הם יכולים לדבר בחופשיות מבלי להיות תלויים בתחנת רדיו או בתוכנית טלויזיה מסויימת.
אך היופי האמיתי של הסטטוסים בפייסבוק ושל הרשתות החברתיות ככלל, זוהי היכולת של כל אדם להפוך לויראלי בין רגע.
לכל אדם יש רעיון מסויים, שהוא חושב שהוא יכול באמת להצליח לשנות סדרי עולם. הרשתות החברתיות מאפשרות ופותחות דלתות שבזמנים אחרים היו סגורות ונעולות. היום כל מה שתצטרכו זה לכתוב סטטוס מרגש בפייסבוק, לשתף בין חברים ולהמתין, הרשתות החברתיות, שמורכבות ממיליוני אנשים בדיוק כמוכם, הן אלה שיחליטו אם הרעיון או המסר שאתם מנסים להעביר יתפוס.

לא רק פוליטיקה וקבוצות משעממות של הורים

אנחנו דיברנו על הסטטוסים בפייסבוק והרשתות החברתיות בתור משהו רציני וחשוב, וזה באמת נכון. אך אי אפשר להתעלם מן העובדה שרוב הגולשים בפייסבוק ובשאר הרשתות החברתיות מחפשים דברים שיעסיקו אותם, דברים שיגרמו להם להנות. לשם כך נוסדו כל דפי הפייסבוק למיניהם, שהם כוללים בתוכם בדיחות וסרטונים מצחיקים, והם סוחפים אחריהם מיליוני אנשים.
לשם כך הדפים האלה לא צריכים להיות יצירתיים או מיוחדים. למען האמת, רוב הסטטוסים שאתם רואים בדפים הישראלים, רוב הסיכויים מועתקים ממקומות אחרים מחו"ל. זה לא בהכרח דבר רע - הרי בסופו של דבר מטרתם להצחיק אנשים, ואם הם הצליחו, אז היכן החטא?
באתר liked.co.il תוכלו למצוא מגוון משפטים וסטטוסים מצחיקים, עמוקים, רומנטיים ומרגשים. אנו מזמינים אותכם לגלוש באתר ולהנות ממגוון של מאות סטטוסים בכל התחומים, שתוכלו להעביר את הזמן לכם ולחברים שלכם - בהנאה.