שנה טובה ומתוקה מצוות Liked

סליחה על האיחור

קודם כל ולפני הכל, אנחנו מצטערים שהמאמר הגיע באיחור קל. בנוסף לניהול האתר אנחנו מנהלים עוד הרבה אתרים וכולנו עובדים בעבודות שונות במשרה מלאה, אך צודקים זה לא תירוץ ואנחנו מבטיחים ששנה הבאה מאמר זה יגיע בזמן!

שנה טובה ומתוקה

צוות Liked סטטוסים לפייסבוק מאחל לכל גולשי האתר ש-לכולכם בלי יוצא מן הכלל תהיה שנה טובה ומתוקה, שנה של פוריות והצלחה, שנה שכל משאלות ליבכם התגשמו, שנה של אושר, שנה של שמחה, שנה של הצלחות בכל תחום שרב תבחרו, וכמובן שנה של צחוק וחיוכים.

שנה של צחוק וחיוכים

אפרופו שנה של צחוק וחיוכים, אני לא יודע אם אתם יודעים שאני יודע שיש לנו פה תגית שנקראת סטטוסים על ראש השנה שמכילה שלל סטטוסים חדשים על ראש השנה, ובנוסף יש לנו תגית אחרת שנקראת סטטוסים על חגים שהיא תגית יותר ישנה עם יותר סטטוסים, ובשני התגיות אני מבטיח לכם שאתם תתפוצצו מרוב צחוק, ובנוסף חלק מהסטטוסים גם רציניים, אבל כל הסטטוסים בלי יוצא מן הכלל פשוט שנונים וטובים, אני לא לוקח קרדיט על הסטטוסים, כי כל הסטטוסים באתר נלקחו מצייצנים עם טוויטרים ציבוריים, ולכן אם תשימו לב שבכל סטטוס למעלה בצד ימין מופיע השם של מי שכתב את הציוץ, ובצד שמאל למטה מופיע קישור לציוץ עצמו. אני ממליץ לכם בחום לבקר בטוויטר של כל אחד ואחד מהצייצנים שנמצאים באתר. הם תותחים, מצחיקים, טובים וכמובן שנונים.

לסיכום

המאמר יחסית קצר, אך אני יודע שרוב האנשים לא באמת אוהבים לקרוא כל כך הרבה שורות, אז אקצר לכם שבמאמר כתבנו על כמה שאנחנו אוהבים אותכם וכמה שאנחנו רוצים שיהיה לכם שנה טובה ומתוקה, שנה של צחוק והוספנו על כך גם קישורים לדפים פנימיים באתר שמציגים מאגר סטטוסים הקשורים לחג (גם לראש השנה וגם לחגים בכלל).

לסיכום במשפט

שנה טובה ומתוקה מצוות Liked סטטוסים לפייסבוק!