חיפוש מאמרים

סטטוסים מצייצים חזר לפייסבוק

סטטוסים מצייצים חזר לפייסבוק - עדכון על חזרתו של העמוד הפופולרי סטטוסים מצייצים

אהבתי או לייק?

לפני כמה ימים צוות פייסבוק ישראל החליט לשנות את כפתור האהבתי שכולם מכירים לכפתור לייק. במאמר זה הציג מידע על החלטה זאת ואת הדעה האישית שלי לגבי נושא זה.

גמר חתימה טובה וצום קל!

גמר חתימה טובה וצום קל! צוות Liked רוצה להגיד לגולשי האתר כמה דברים לקראת הצום, ולהוסיף עם ערך מוסף קצרצר על Liked ביום כיפור. מאמר על יום כיפור 2017.

שנה טובה ומתוקה מצוות Liked

שנה טובה לכולם! צוות האתר Liked סטטוסים לפייסבוק החליט לברך את כל גולשי האתר בברכות ואיחולים לקראת השנה החדשה! אז שתיהיה לכם קריאה נעימה וכמובן שנה טובה!

למה הרשתות החברתיות מצליחות כל כך?

בעשור האחרון פייסבוק, והמון רשתות חברתיות נוספות החלו להשתלט לנו על חיי היומיום. נכון לשנת 2017, קיימים מעל 2 מיליארד משתמשי פייסבוק פעילים. אך מהו סוד ההצלחה של הרשתות החברתיות?

סטטוסים מצייצים

מאמר זה מכיל מידע על עמוד הפייסבוק הפופלרי סטטוסים מצייצים. מאמר זה מכיל מידע על אודות עמוד הפייסבוק והצלחתו בפייסבוק שנים רבות, והסיבה לכך שהוא נמחק מהפייסבוק.

מה למדתי על אייפון X (Apple iPhone X)

במאמר זה הציג את כל מה שלמדתי על אייפון X (Apple iPhone X). פרטים עסיסיים ומעניינים אודות האייפון המתקדם בעולם! פירוט מקיף על כל הנתונים הטכניים בסמארטפון שנקרא אייפון X (Apple iPhone X).

סיכום הסטטוסים של השבוע

האתר Liked מכיל מאגר עצום של סטטוסים לפייסבוק. מידי שבוע מתווספים למאגר שלל סטטוסים נוספים. קבלו את מאגר המאמרים הגדול ביותר של "סיכום הסטטוסים של השבוע" שבו כל מאמר מסכם את השבוע שעבר.

שגיאות כתיב בחיפוש סטטוסים לפייסבוק

מאמר זה מציג את כל טעויות הכתיב שאנשים עושים בכתיבת שם האתר או נושא האתר במנועי חיפוש (לדוגמה: גוגל) ובגלל הטעות כתיב לא מוצאים את האתר. אולי מאמר זה יוכל לעזור למנועי חיפוש להפנות את המחפשים לאתר זה.

מה זה Liked - סטטוסים לפייסבוק?

מאמר על האתר Liked - סטטוסים לפייסבוק, במאמר תקבלו מידע רלוונטי על מה זה סטטוסים לפייסבוק, סטטוסים, פייסבוק, רשתות חברתיות ועוד המון מידע רלוונטי בנושא.

עמוד 1 מתוך 3