מיתוג ב 1000 שקל? מה שזול יקר אחר כך

קניות באינטרנט

בעלי עסקים אשר מעוניינים לבצע מיתוג עסקי בעבור העסק שלכם לעיתים אינם מודעים לעובדה כי מחיר נמוך עלול לגבות מחיר יקר לאחר מכן. כיצד? להלן הפרטים.

מיתוג עסקי – רק באמצעות חברה מקצועית

מיתוג עסקי הפך ללא ספק לאחד מהאפיקים המשתלמים ביותר בעבור בעלי עסקים רבים אשר מעוניינים להגדיל את ההכנסות שלהם ולהבדיל את העסק משאר המתחרים. אולם, אנו נתקלים לא מעט בהצעות מחיר נמוכות מאוד בעבור הכנה וביצוע של מיתוג עסקי, לעיתים במחיר של 1,000 שקלים בלבד ואף פחות. אולם, מדובר בנזק בלתי רגיל אשר עלול לגרום להפסדים כספיים כמו גם לעוגמת נפש רבה, ועל כך מסבירים המומחים של חברת שטיק מדיה, אשר מתמחה במתן מיתוג עסקי לבעלי עסקים.

חנות

מדוע לא להתפתות למחיר זול במיתוג עסקי?

על מנת לבצע מיתוג עסקי בצורה הטובה ביותר נדרש לבצע חשיבה מעמיקה לגבי המסרים אותם נרצה להעביר, השפה החזותית של המותג כמו גם ניתוח מתחרים וקהל היעד. כלל הפעולות הללו הן פעולות מורכבות ביותר, אשר בגינן נדרש צוות מקצועי אשר בקיא בתחום ויכול לבצע התאמה מושלמת של המיתוג העסקי לעסק. למעשה, מסבירים בחברת שטיק מדיה כי במידה ובעל עסק מקבל הצעת מחיר נמוכה מאוד, מדובר בנורת אזהרה, זאת לאור העובדה כי מדובר בפרויקט מורכב ביותר אשר בגינו נדרש זמן, מאמץ כמו גם יכולת לבצע את ההתאמות הנדרשות לאורך הזמן. על כן, הצעת מחיר נמוכה לביצוע של מיתוג עסקי לרוב תגרום לכך שהמיתוג אשר יתבצע יהיה חובבני, ולעיתים אף זהה כמעט לחלוטין למתחרים, ובכך עלול להיגרם נזק לבעל העסק: הן מבחינת התקציב אשר הושקע לצורך הפרויקט של מיתוג עסקי והן הפסד של הכנסות כתוצאה ממיתוג חובבני ולא מקצועי. על כן, הצעות מחיר נמוכות עלולות לגבות הוצאות כבדות בהמשך, ויש לבדוק היטב כי הצעת המחיר אותה אתם מקבלים תהיה מותאמת להיקף העבודה, הצוות אשר מבצע אותה כמו גם לוחות הזמנים אשר נקבעים.

ביצוע של מיתוג עסקי – רק באמצעות חברת שטיק מדיה

חברת שטיק – פרסום בגוגל נחשבת בשנים האחרונות לאחת מהחברות הגדולות והמובילות בתחום של מיתוג עסקי, וזאת לאור ניסיונה בטיפול של מאות בעלי עסקים, בין אם מדובר בעסקים קטנים, בינונים וגדולים. החברה, אשר מעסיקה את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום מעניקה לכם אפשרות לבצע מיתוג עסקי בהתאמה אישית ומדויקת לצרכים שלכם, כמו גם לתקציב. על כן, מדובר בבחירה הטובה ביותר שתוכלו לעשות בעבורכם ובעבור העסק שלכם. למידע נוסף וקביעת פגישת ייעוץ ראשונית, הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר במספר 03-5591433 או להשאיר פרטים באתר ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי, כך שגם אתם תזניקו את העסק שלכם לשיאים חדשים.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*