קידום אורגני – אילו פעולות חייבים להתחיל לעשות

בעלי עסק, בעלי אתר אינטרנט, עצמאיים ושכירים – המאמר הזה בשבילכם.

האמת, שהמאמר הזה מיועד לכולם.

מי מאתנו לא שמע את המונח "קידום עסק".

כל מי שיש לו עסק עצמאי או שהוא עצמו מציע שירותים, בוודאות שמע את המונח.

המונח קידום אורגני נגזר מ- 3 אפשרויות קידום דרך גוגל.

מהן האפשרויות, למה להתמקד בקידום אורגני ומה הצעדים החשובים לעשות בהתחלה – הכל מפורט בהמשך

 

קידום בכללי

אנשי שיווק ופרסום ותיקים יוכלו להסביר זאת בקלות. למי מכם שקורא זאת בפעם הראשונה, שימו לב. אתר גוגל מציע מספר אפשרויות קידום, מלבד הקידום האורגני:

גוגל מפות

כלי יעיל ונפות מאוד בשימוש למציאת עסקים מקומיים. השירות הוא חינמי לגמרי ובכמה לחיצות כפתור העסק שלכם יכול להופיע גם בתוצאות החיפוש בגוגל מפות וגם בתוצאות החיפוש הרגילות של גוגל.

 

קידום ממומן בגוגל

שם כולל לפרסום במגוון אפיקים (תוצאות חיפוש, באנרים באתרי אינטרנט, אפליקציות ועוד) ובמגוון דרכים (טקסט, תמונות, מיקומים ועוד). בנוסף לאלו יש גם את אפשרות הקידום עם הכיתוב "מודעה" או Ad.

 

קידום אורגני – מה זה

הדרך השלישית והאחרונה לפרסום עסקים בגוגל היא הופעה בתוצאות החיפוש הרגילות באופו טבעי, לכן נקרא אורגני. בכדי שיצליח,  על האתר שלכם להכיל בתוכו תוכן רב של כתיבת מאמרים איכותיים. קידום זה מתאים רק לעסקים שיש להם אתר אינטרנט. שימו לב – נקודת ההנחה הבסיסית לקידום אורגני היא שקיים אתר אינטרנט לעסק.

 

אורגני תמיד טוב

בניגוד למפות והקידום הממומן, הכוונה באורגני היא שבזכות תוכן כתוב וקיים, העסק שלכם יצוץ בתוצאות החיפוש השונות. לעיתים קרובות מאוד אנשים יירתעו ויסלקו מיד כל מודעה שתצוץ להם בזמן שהם גולשים ברשת מאחר וזה נראה פולשני וגם כפוי. כשהאתר שלכם עולה בתוצאת חיפוש באופן טבעי (אורגני), זה יכול להעיד על ביטחון במוצר ואמינות.

 

צעדים ראשונים

בכדי שהוא יצליח, האתר צריך להישאר מעודכן. על מנת שיעלה כמה שיותר בתוצאות החיפוש השונות עליכם להעלות תוכן כתוב לעמודים השונים באתר האינטרנט שלכם ולשלב בתוכם ביטויים נפוצים בחיפוש. ניתן לבדוק זאת באמצעות מנוע החיפוש בגוגל ולראות תוצאות ראשונות שעולות בנושא המוצר שלכם. בהתאמה, עקרון קידום זה מאלץ אתכם להשאיר את האתר מעודכן, רלוונטי ושופע מידע ותוכן חיוני.

 

מחירים ותוצאה

קידום אורגני יעלה בין  3,500-2,000 ₪ לחודש, לא כולל בניית האתר עצמו. בנוסף לכך, במידת הצורך, תצטרכו לשלם לחברת קידום אתרים שתספק לכם מאמרים בכדי שתוכלו להעלות לאתר ולתחזקו בתוכן באופן שוטף.

המחיר הממוצע של בניית אתר הוא 5,000-3,000 ₪ לא כולל כתובת האינטרנט, שתעלה לכם עוד כמה דולרים כל חודש. למרות כל הוצאות אלו, זכרו שכיום כל השקעה בפרסום היא השקעה ברווח עתידי.

 

אותיות באנגלית

אז מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print
הוסיפו קבוצת וואטסאפ לאינדקס הקבוצות
קבוצות וואטסאפ נוספות
מעוניינים להגדיל את הקהילה שלכם? צרו קשר!
מידע נוסף בנושא
איך ליצור חווית משתמש טובה באתר?

חווית המשתמש באתר היא נדבך משמעותי וחיוני לשם הצלחת האתר, ושמו הטוב של האתר. במאמר הבא נסביר לכם בדיוק כיצד ליצור חווית משתמש טובה באתר,

5 סיבות להשתמש בשירותי כתיבת תוכן איכותי

 כתיבת תכנים איכותיים נעשית עבור אתרים שמעוניינים בקידום באינטרנט על מנת להפוך לפופולריים, למשוך מקסימום לקוחות פוטנציאליים ולתת מענה ללקוחות שלהם. קבלו 5 סיבות מדוע

קידום אתרים למתחילים

יש לכם עסק משלכם, ובניתם לו אתר נחמד. וכמו שבכל תחום בעולם השיווק הדבר הכי חשוב בפרסומת טובה ובשיווק טוב הוא שיפור המוצר תוך הגברת

שירותים לקיצור URL

אף אחד לא אוהב לקבל קישור מסורבל וארוך המכיל תווים רבים. המון פעמים הדבר אף מרתיע את האדם ללחוץ על הקישור. לא הרבה אנשים מכירים