3 דברים שסטודיו מקצועי צריך על מנת לבנות אתר

כל סטודיו מקצועי יצטרך 3 דברים בסיסיים כדי לבנות אתר טוב ללקוחות שלו.

כדי שאתם, הלקוחות, תוכלו לדעת מהם 3 הדברים הללו, החלטנו להיפגש עם מומחים בתחום ושאלנו אותם את השאלות החשובות ביותר, כדי שתוכלו לדעת מהם הדברים הללו.

רוצים לדעת מהן המסקנות שלנו? קראו את השורות הבאות בעיון ותגלו.

 

רקע אודות איסוף המידע

רגע לפני שנתחיל בציון הדברים שסטודיו מקצועי צריך שיהיה לו כדי לבנות אתר, חשוב שנציג בפניכם את האופן שבו פעלנו כדי לאסוף את המידע הנחוץ. כידוע לכם, פנינו אל מומחים בתחום שעוסקים בעיצוב אתרים. הגענו אל מומחים אלו לאחר שערכנו סקר מקיף בקרב בעלי אתרים שציינו שוב ושוב את שמותיהם של המומחים הללו (מבלי לתאם ביניהם כמובן, מכיוון שאין היכרות בין משתתפי הסקר). עכשיו, כשאתם יודעים שאספנו עבורכם מידע מהימן, אפשר להתחיל ב-3 הדברים שלשמם התכנסנו היום.

 

הדבר הראשון – שם של המותג

אנחנו רוצים לבקש מכם לחשוב רגע, האם יצא לכם אי פעם להיכנס לאתר של חברה מסוימת או עסק וגיליתם שאין לאתר או החברה שם? סביר להניח שלא. כדי שהסטודיו המקצועי יוכל לבנות את האתר הוא צריך שם של המותג. השם צפוי להופיע בכמה מקומות:

  • בכתובת האתר
  • בצד האתר בחלקו העליון
  • ליד עמוד יצירת הקשר וכו'

שם המותג הוא הבסיס לאתר וכפי שנאמר לנו על ידי המומחים של מימון בדוש סטודיו לעיצוב אתרים – אין אתר בלי מותג.

 

הדבר השני – לוגו

כל סטודיו מקצועי יבקש מכם את הלוגו שלכם לפני שהוא יתחיל בעיצוב האתר. הלוגו של החברה או העסק שלכם משקף עבור הגולשים ועבור הסטודיו מי אתם ומה אתם משווקים. העיצוב של האתר תלוי בגורמים רבים, כאשר המרכזי שבהם הוא הלוגו. אם למשל, הלוגו שלכם מאופיין בצבעי שחור, אדום ולבן. האתר שלכם יהיה מאופיין בצבעים תואמים. שימו לב – אם אין לכם לוגו, האתר שלכם עשוי להיראות לא מקצועי וסביר להניח שהסטודיו יציע לכם קודם כל לעצב לוגו ורק לאחר מכן להתחיל בהליך עיצוב האתר.

 

הדבר השלישי  – תמונות איכותיות

אין זה משנה אם האתר שלכם צפוי להיות אתר עם מידע או חנות אינטרנטית. בשני המקרים יש צורך בתמונות איכותיות שמשקפות את העסק שלכם. אם אתם למשל עוסקים בעיסוי רקמות עמוק, תתבקשו להשיג תמונות איכותיות של הדברים הבאים:

  • הקליניקה שלכם
  • העיסוי שאתם מבצעים
  • שמנים שאתם עושים בהם שימוש במהלך העיסוי
  • אביזרים שמשתמשים בהם במהלך העיסוי (אבנים חמות, מחטים וכו')

 

לסיום

אלו היו 3 הדברים שסטודיו מקצועי צריך כדי שהוא יוכל לבנות אתר. כעת, אתם יודעים מהם הדברים הללו, כך שאתם יכולים להכין את עצמכם מראש לפני הפנייה לסטודיו הנבחר. בהצלחה!

מסך

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print
הוסיפו קבוצת וואטסאפ לאינדקס הקבוצות
קבוצות וואטסאפ נוספות
מעוניינים להגדיל את הקהילה שלכם? צרו קשר!
מידע נוסף בנושא
איך לבנות אתר ע"י אנשי מקצוע

בימים בהם היציאה מהבית כלל לא בטוחה, ואנשים לעתים יושבים בבית במשך ימים או שבועות האינטרנט בא לעזרה. אנשים מבלים זמן רב בשיטוט באינטרנט –